شرایط و قوانین استفاده از تک رزرو

قوانین عمومی:

1- کلیه اصول وبسایت تک رزرو هماهنگ با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت این قوانین مرتبط می باشد.

2- هرگونه فعالیت در سایت تک رزرو از جمله ورود به وب‌ سایت، ثبت نام و استفاده از حساب کاربری، ثبت و انتشار اقامتگاه جهت اجاره، ثبت درخواست رزرو و یا هرگونه استفاده از وبسایت و اپلیکیشن های سایت تک رزرو ، به معنای آگاه بودن کاربر از قوانین سایت تک رزرو و نحوه استفاده از سرویس‌های آن و به معنی پذیرش کامل متن فعلی شرایط و قوانین سایت تک رزرو است.

3- لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج در این صفحه، از تاریخ نشر یا به روزآوری آن، از همان لحظه انتشار، قابل اجرا است و جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

4- اگر با تغییرات ایجاد شده در قوانین وبسایت مخالف باشید، میتوانید حساب کاربری خود را در هر زمان که تمایل داشتید ببندید. بدیهی است که ادامه کار شما در وبسایت تک رزرو ، به معنی پذیرش تغییرات حاصل شده و شرایط و قوانین به روز شده تک رزرو می باشد.

5- تک رزرو تابع قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران بوده و مسئولیت حقوقی و کیفری نشر هر محتوا بر عهده فرد منتشرکننده خواهد بود. تک رزرو به محض اطلاع از درج محتوای مجرمانه نسبت به حذف مطلب و حسب صلاحدید، نسبت به اعلام مراتب به مراجع قانونی کشور اقدام خواهد نمود.

6- در زمان رزرو ملک، کاربر میهمان موظف به تسویه کامل وجوه (مربوط به اجاره اقامتگاه) خواهد بود. پس از دریافت کلید و تحویل ملک از سوی میزبان، کارمزد تک رزرو (به میزان 10%) از کل مبلغ  کسر گردیده و الباقی وجه (حق الاجاره ملک) به میزبان یک روز کاری پس از ورود میهمان خواھد بود که به شماره حساب اعلام شده در سایت واریز خواھد شد.

7- حفظ اطلاعات کاربری شامل نام کاربر، رمز عبور، اطلاعات رزرو، اطلاعات اقامتگاه و مدیریت کیف پول هر حساب کاربری، برعهده کاربر است و در صورت واگذاری به شخص دیگر، تک رزرو مسئولیتی در قبال آن ندارد و عواقب واگذاری اطلاعات کاربری به غیر، شخصا متوجه کاربر خواهد بود.

8- برای عضویت درسایت تک رزرو  و ایجاد حساب کاربری دارا بودن حداقل سن 18 سال تمام شمسی الزامی می باشد و کاربر با استفاده از این سرویس تعهد می نماید که بالای 18 سال سن دارد.

لطفا صفحه کنونی وبسایت، به آدرس http://takreserve.com/rules را برای مشاهده آخرین نسخه شرایط و قوانین وبسایت تک رزرو، مشاهده کنید.

تعاریف و اصطلاحات:

اصطلاحاتی که در قوانین این سایت به کار رفته دارای معانی زیر است:

کاربر: شخصی است که به وبسایت یا اپلیکیشن های تک رزرو متصل می شود و از خدمات نرم افزاری این وبسایت استفاده می کند، هم میهمان و هم میزبان. همچنین بازدیدکنندگانی که در این وبسایت ثبت نام نکرده اند و به عضویت تک رزرو در نیامده اند هم از لحظه ورود به وبسایت یا اپلیکیشن کاربر نامیده می‌شوند.

میهمان: شخصی است که در وبسایت یا اپلیکیشن تک رزرو عضو است و برای اجاره اقامتگاهی در وبسایت یا اپلیکیشن ، برای میزبان درخواست رزرو ارسال کرده باشد و یا اقامتگاهی را از طریق وبسایت یا اپلیکیشن تک رزرو بصورت موقت اجاره کرده باشد.

میزبان: شخصی است که در وبسایت و یا اپلیکیشن تک رزرو ، ملک یا املاک متعلق به خود و یا تحت اختیار و کنترل خود را برای اجاره به کاربران میهمان ثبت کرده باشد.

شرکت: ارایه دهنده سرویس وبسایت و اپلیکیشن تک رزرو است.

ملک: اقامتگاه خصوصی که توسط میزبان برای اجاره و ارائه خدمات اقامتی به میهمانان، آماده شده و در سایت تک رزرو ثبت شده باشد.

اعتبار: مبلغی است که کاربران در حساب کاربری خود، برای استفاده از خدمات تک رزرو دارند.  

محتوای تک رزرو : شامل هرگونه محتوی نوشتاری، تصویری، ویدئویی که از طریق وبسایت، اپلیکیشن، حساب های رسمی شرکت در شبکه های اجتماعی و یا شرکتهای تبلیغاتی تحت قرارداد خود، منتشر می نماید.

محتوای کاربر: شامل هرگونه محتوی نوشتاری، تصویری، ویدئویی که کاربران تک رزرو در حساب کاربری خود، یا حساب اقامتگاه خود و یا در مکالمات درون سیستمی، در سایت تک رزرو ، ارسال، آپلود، یا منتشر می نمایند.

حساب کاربری:

برای استفاده از وبسایت مثل تک رزرو یک اقامتگاه یا اجاره دادن یک اقامتگاه، کاربر باید در ابتدا در وبسایت ثبت نام کرده و با ثبت اطلاعات کاربری مشخص شده عضو سایت شود.

با اقدام به عضویت در وبسایت تک رزرو کاربر می پذیرد اطلاعات درخواستی را به صورت صحیح در این وبسایت ثبت کند. اگر مشخص شود که اطلاعات ثبت شده اشتباه است حساب کاربری از طرف تک رزرو مسدود خواهد شد.

هر فرد تنها می تواند یک حساب کاربری به عنوان میزبان، میهمان و یا هردو درتک رزرو  داشته باشد.

مسئولیت تمام فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص (میزبان یا میهمان) در تک رزرو یا سایر خدمات مربوط به تک رزرو انجام می شود بر عهده شخص کاربر است.

استفاده از وبسایت:

تک رزرو به هیچ عنوان مالک یا متصدی یا نماینده اقامتگاه‌هایی که در وبسایت توسط کاربران به ثبت رسیده نمی‌باشد، همچنین دخالتی در اداره اقامتگاه‌ها ندارد. در سرویس تک رزرو ، میهمان مختار است درخواستی برای رزرو یک اقامتگاه ایجاد و برای کاربر میزبان ارسال کند یا خیر، همچنین میزبان مختار است یک درخواست رزرو را بپذیرد یا رد کند، لذا هر رزروی که میهمان و میزبان بر سر آن به توافق میرسند باید به عنوان یک قرارداد لازم مستقل بین کاربر میهمان و کاربر میزبان در نظر گرفته شود و تک رزرو هیچ کنترلی بر رفتار هیچ یک از کاربران خود ندارد. لذا مسئولیت تک رزرو  محدود است به آماده کردن وبسایت و اپلیکیشن‌ها و سرویس‌های نرم افزاری مربوطه و هیچ نوع مسئولیت دیگری را نمی‌پذیرد.

کاربران باید هنگام ثبت درخواست رزرو مورد نظر خود، اطلاعات هویتی درخواستی را به صورت کامل و صحیح ارائه و تکمیل کنند. در غیر این صورت درخواست‌های کاربر قابل پیگیری نخواهد بود.

میهمان متعهد می شود در هنگام رزرو اقامتگاه اطلاعات را صحیح وارد کند برای مثال تعداد میهمانان ورودی و مقیم در اقامتگاه برابر با تعداد میهمان ثبت شده در درخواست رزرو باشد. درصورت عدم تطبیق اطلاعات ثبت شده با واقعیت، کاربر میزبان مجاز به لغو رزرو بوده و مسئولیت جبران خسارات وارده برعهدۀ کاربر میهمان است.

میزبان متعهد است که پس از نهایی شدن یک رزرو، اقامتگاه مربوطه را با مشخصات و خدمات تعهد شده به میهمان ارائه دهد. در غیراینصورت، مسئولیت جبران خسارات وارده به عهده کاربر میزبان است.

میهمان متعهد به رعایت قوانین اقامتگاه رزرو شده که توسط کاربر میزبان مشخص شده و در وبسایت تک رزرو در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده شده است می‌باشد. در غیر اینصورت کاربر میزبان مجاز به لغو رزرو بوده و مسئولیت جبران خسارات وارده شده بر عده میهمان است.

میزبان موظف است تا قبل از تحویل اقامتگاه کارت شناسایی مهمان را با تایید سایت تک رزرو تطبیق دهد. همچنین میزبان باید کارت شناسایی و وثیقه مورد نیاز را تا هنگام خروج نزد خود به امانت نگه دارد.

پس از نهایی شدن رزرو یک اقامتگاه، اگر میهمان برای اقامت حاضر نشود، اقامتگاه برای ایشان رزرو خواهد ماند و هزینه‌ای به ایشان عودت داده نمی‌شود. در صورت لغو رزرو توسط میهمان، مطابق مقررات لغو (لینک شود به مقررات لغو) سایت تک رزرو یا در پروفایل اقامتگاه در معرض دید میهمانان در تاریخ ثبت درخواست رزرو، قرار داده شده است، رفتار خواهد شد.

میهمان موظف است اقامتگاه و تمامی تجهیزات موجود در اقامتگاه تحت اجاره خود را پس از پایان اقامت، با شرایطی که هنگام ورود تحویل گرفته، به میزبان تحویل دهد. میهمان مسئول هرگونه خسارت وارده به اقامتگاه است و در صورت اثبات خسارت، میهمان موظف به پرداخت آن است. در صورت عدم پرداخت خسارت از جانب مهمان؛ میزبان می‎تواند از بازگرداندن کارت شناسایی و وثیقه خودداری کند و از نیروی انتظامی جهت رسیدگی به اختلاف دعوت نماید.

کاربران میزبان درتک رزرو، حتما باید خود مالک قانونی اقامتگاه باشند و یا اقامتگاه بصورت اجاره بلند مدت در اختیار ایشان قرار داده شده باشد و یا نماینده قانونی مالک برای اجاره ملک باشند که توسط مالک تعیین شده اند. مسئولیت هرگونه خلاف بر عهده کاربر میزبان است.

کاربر میزبان در صورت نمایندگی فقط می تواند نماینده مستقیم مالک اقامتگاه باشد.

میزبان می پذیرد که ارتباطش با تک رزرو ، به عضویت ایشان در وبسایت محدود می باشد، و هیچگاه این عضویت به معنی نمایندگی تک رزرو و یا شراکت با تک رزرو نخواهد بود.همچنین تک رزرو هیچگونه کنترلی بر اقامتگاه ثبت شده میزبان و یا هرگونه فعالیت خارج از وبسایت میزبان ندارد، و کاربر میزبان بعنوان عضوی از وبسایت تک رزرو، می پذیرد تا هیچگاه فعالیتی انجام ندهد که نشان دهنده شراکت یا نمایندگی ایشان با تک رزرو باشد.

افراد 5 سال به بالا به عنوان یک میهمان محسوب می شوند.

مسئولیت انتخاب محل اقامتگاه با مهمان است و در صورتی که مهمان به هر دلیلی از فضا، محل اقامتگاه رزرو شده و فاصله آن با جاذبه‌ها رضایت نداشته باشد و از حضور در اقامتگاه انصراف دهد، مسئولیت خسارات ناشی از آن بر عهده مهمان است.

میزبان در مناطق غیر شهری موظف است، قبل از حضور مهمان از عدم وجود جانداران در اقامتگاه اطمینان حاصل کند. در غیر اینصورت مسئولیت از بین رفتن آن جاندار بر عهده میزبان است. 

مهمانی که در محیط‌های غیر شهری و بکر نسبت به رزرو اقامتگاه اقدام می‌کند، احتمال حضور حشرات و جانداران وحشی در محدوده اقامتگاه را پذیرفته است. مهمان موظف است در صورت مشاهده حضور این جانداران داخل اقامتگاه مراتب را با میزبان به اشتراک بگذارد تا ایشان نسبت به کمک جهت خارج کردن آنها اقدام کند. همچنین مهمان موظف است تا از ورود این این جانداران با مراقبت از عدم بازکردن پنجره و درب جلوگیری نماید.

ساعت تحویل اتاق‌های اقامتگاه به هنگام ورود ساعت 14 و تخلیه ساعت 12 ظهر بوده که مهمان موظف به رعایت آن می‌باشد. تحویل و تخلیه اتاق قبل و بعد از ساعات اعلام شده به ازای هر ساعت معدل 20 درصد هزینه یک شب است و سایر هزینه‌های احتمالی ناشی از ضرر و زیان میزبان بر عهده مهمان است. 

مسئولیت مراقبت از فرزندان، اموال و مدارک شخصی به عهده مهمان بوده و در صورت مفقود شدن آن هیچ نوع مسئولیتی متوجه سایت تک رزرو و میزبان نخواهد بود.

در صورت قطع شدن برق، آب و گاز اقامتگاه به دلیل تعمیرات و یا جیره بندی توسط ماموران محلی در حین اقامت مهمان، مسئولیت قبول شرایط با مهمان خواهد بود. در صورتی که مهمان اقامتگاهی را در طبیعت انتخاب کرده باشد، باید از وجود امکانات آب و برق و گاز آن آورده شده در امکانات و توضیحات آن اقامتگاه در سایت تک رزرو آگاه باشد.

نرخها:

اجاره بها برای هر اقامتگاه در تک رزرو توسط میزبان همان اقامتگاه تعیین و ثبت می‌شود.

پرداخت هزینه سرویس فقط از طریق روش‌هایی که توسط تک رزرو مشخص می‌شود، می تواند صورت گیرد.

میزبان و یا میهمان نمی‌توانند تمام و یا بخشی از پرداخت و یا دریافت اجاره بها را در خارج از چارچوب تعریف شده وبسایت تک رزرو انجام دهند.

میهمان برای رزرو اقامتگاه تنها موظف به پرداخت هزینه اعلام شده در صورتحساب است و درخواست هر مبلغ دیگری جهت اقامت از طرف میزبان جایز نیست. در صورت درخواست خدمات دیگری از جمله حمل و نقل، وعده های غذایی و… از طریق توافق میهمان و میزبان انجام خواهد شد و تک رزرو در این امر مسئولیتی ندارد.

کاربر می‌پذیرد باید هزینۀ اقامت را با وجودهر گونه مشکلی که ممکن است در وبسایت تک رزرو جهت پرداخت آنلاین به وجود بیاید به شرکت پرداخت کند. در صورتی که به دلیل وقوع مشکلی در وبسایت تک رزرو یا مشکلات ارتباطی از جمله اینترنت و شبکۀ تلفن همراه امکان پرداخت از طریق وبسایت یا اپلیکیشن وجود نداشته باشد میهمان همچنان موظف به پرداخت هزینه اقامت خواهد بود. در این شرایط پرداخت هزینه ممکن است با هماهنگی میهمان با تک رزرو ، یا روش‌های دیگر صورت پذیرد. در صورتی که میهمان به هر دلیلی پرداخت را انجام نداده باشد، شرکت حق دارد هزینه رزرو را به روشهای قانونی از میهمان دریافت کند.

کاربران میهمان و میزبان می‌پذیرند در صورتی که یک رزرو، پیش و یا پس از تاریخ ورود مشخص شده، توسط کاربر میهمان لغو گردد، تک رزرو می‌تواند مطابق مقررات لغو رزرو اقامتگاه مورد نظر که توسط میزبان برای تاریخ رزرو مورد نظر تعیین گردیده، مبلغ بازپرداخت را مشخص و به میهمان پرداخت نماید.

در صورتی که رزرو نهایی شده، توسط میزبان لغو گردد، تمامی هزینه های دریافت شده به میهمان بازگردانده خواهد شد، همچنین میزبان مربوطه و تک رزرو موظف‎‌‍اند تا جایگزین هایی را به میهمان پیشنهاد کنند. در صورتی که یکی از اقامتگاه‌های پیشنهاد شده مورد پذیرش میهمان قرار گیرد، روال معمول رزرو پیگیری خواهد شد.

در صورتی که رزروی به دلایل خارج از کنترل میزبان و میهمان لغو شود تمام هزینه‌های دریافتی بازگردانده می‌شود و دلایل لغو رزرو به هردو طرف اعلام خواهد شد و در این شرایط میزبان، میهمان و تک رزرو هیچ گونه مسئولیتی در این مورد نخواهند داشت.

در صورت ایجاد هرگونه تغییر در رزرو به درخواست کاربر، مسئولیت پرداخت هرگونه هزینه بر عهده کاربری است که درخواست تغییرات را داده است.

تک رزرو تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات آنلاین به کاربران خود، در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز به انجام می رساند، اما با توجه به اختلالات قابل پیش بینی که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد، تضمین صدر در صدی نسبت به ارائه خدمات بصورت دائمی و بر روی همۀ دستگاه‌ها یا همۀ شبکه‌های ارتباطی را نخواهد داد.

تمامی اطلاعات کاربران بعنوان اطلاعات محرمانه نزد تک رزرو نگه داری می شود و به جز مواردی که در پروفایل کاربری در معرض دید سایر کاربران قرار می گیرد، دسترسی به آنها توسط اشخاص دیگر ممنوع است، مگر برابر تصمیم مراجع قانونی.

مسئولیت کاربران:

مسئولیت تمام اقدامات کاربران میهمان و میزبان که ناشی از عدم رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد، برعهدۀ شخص متخلف بوده و تک رزرو هیچ گونه مسئولیتی در قبال اعمال و افعال آنها نداشته و نخواهد داشت. همچنین تک رزرو می‌تواند ضمن غیر فعال کردن حساب کاربری فرد متخلف، از طریق مراجع صالح اقدامات قانونی را علیه نامبرده نسبت به احقاق حقوق قانونی خود بعمل آورد.

مسئولیت رعایت همۀ قوانین و مقررات جاری مربوط با اجاره اقامتگاه‎ها، از جمله فراهم آوردن ملزومات ایمنی اقامتگاه، مالیات و عوارض و همچنین کسب مجوزهای لازم از نهادهای مربوطه، بر عهده کاربران میزبان است.

اعتبار تمامی میزبانان توسط تک رزرو بررسی و مدارک مورد نیاز از ایشان دریافت می‌شود و میزبان مسئولیت‌ کامل خدمات اقامت در اقامتگاه خود همچون کیفیت اقامت، اجاره بها، خدمات ارائه شده، محتوای پروفایل اقامتگاه و غیره را به عهده می گیرد.

کاربر مسئول محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود است.

وبسایت تک رزرو ممکن است به کاربران دسترسی دهد که در وب سایت، برنامه موبایل و یا سایر بخش‌های این سرویس، عکس، متن، فایل صوتی، فایل تصویری یا فایل‌های مشابه منتشر کنند. مالکیت هر مطلب (شامل متن، عکس، فایل صوتی، فایل تصویری و …) که به این شکل در سرویس های آنلاین تک رزرو ثبت شود همچنان متعلق به کاربران خواهد بود اما با ثبت آنها در سرویس‌های مرتبط به تک رزرو ، کاربران این اجازه را به شرکت می‌دهند که از آنها به صورت دیجیتال یا چاپی استفاده کند.

کاربر می‌پذیرد که حقوق قانونی هرنوع محتوایی که در سایت تک رزرو ثبت می کند متعلق به خود کاربر می‌باشد. مسئولیت هرگونه نقض قانون کپی رایت و مالکیت معنوی، یا استفاده غیر قانونی از محتوی، لوگو و نشان تجاری اشخاص حقیقی و حقوقی، به عهده کاربر ثبت کننده است.

سایت تک رزرو ممکن است سرویس‌های ارتباطی و پیام رسان داخلی برای آسانی ارتباط شما با سایر کاربران فراهم آورد، شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های ارتباطی و پیام رسان، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مرتبط با خدمات و موضوع وبسایت تک رزرو باشد.

هدف از ایجاد بخش نظرات در تک رزرو ، اشتراک‌گذاری تجربه‌ اقامت و خدماتی است که توسط میزبانان ارائه می‌گردد. همچنین فرصتی است برای اشتراک گذاری نحوه رفتار و برخورد میهمانان در دوره اقامت. نظرات پس از تایید تک رزرو در وبسایت به نمایش گذاشته می شوند.

تک رزرو با انتشار نظرات کاربران در سایت، این نظرات را تایید یا رد نمیکند.

در هنگام ثبت نظرات لطفا به این موارد توجه نمایید: فارسی بنویسید، از بزرگنمایی خودداری کنید، واقع بینانه نظر دهید، از هرگونه توهین جدا خودداری کنید، فقط نظرات مرتبط با اقامتگاه را ثبت نمایید.

ارتباطات الکترونیکی:

شماره تماس و آدرس ایمیلی که کاربر در پروفایل خود ثبت می کند راه‌های ارتباطی تک رزرو با کاربران خواهد بود. بدیهی است مسئولیت خسارات وارد شده در صورت عدم پاسخگویی کاربر به تماس‌ها بر عهده کاربر خواهد بود.

برای ارتباط مستمر تک رزرو با کاربران خود حساب‎هایی در فضای مجازی مانند اینستاگرام و… ایجاده شده است. لینک این صفحات در وبسایت تک رزرو قابل دسترسی است.

در مواردی که در وبسایت تک رزرو لینک الکترونیکی به وبسایت‌ها یا منابعی خارج از کسب و کار تک رزرو تعبیه شده است، لینک به چنین منابعی به معنی تایید نوع فعالیت های وبسایت‌ها نیست و تک رزرو هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت، درستی، محصولات و خدمات ارائه شده وبسایت‌ها و منابع مذکور ندارد.

کاربر می تواند در هر زمان از طریق لغو حساب کاربری یا از طریق ارسال ایمیل و تماس مستقیم با تک رزرو ، به حذف حساب کاربری خود در تک رزرو اقدام نماید. در صورتی که کاربر حساب خود را، در حالی که یک رزرو در حال انجام دارد لغو نماید، مقررات لغو رزرو بطور کامل برای کاربر اجرا گردیده و کاربر متعهد به جبران هرگونه خسارت احتمالی به میهمان و یا میزبانی است که رزرو مذکور با ایشان پیگیری می گردد.

کاربر می پذیرد، تمامی کارمندان، کارکنان، مدیران، مالک یا مالکین، تابعین و نمایندگان کسب و کار تک رزرو را از هرگونه مسئولیت و تعهد در قبال هرگونه خسارت و ضرر و زیان جسمی، جانی و مالی، ناشی از استفاده کاربر از خدمات تک رزرو و در تعامل با کاربران دیگر، مبرا و بدور بدارد، طرح هرگونه ادعایی در این ارتباط مردود خواهد بود.

تک رزرو  متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع شما با استفاده از سایت تک رزرو ، رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید، تک رزرو خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند.

جستجو

فروردین 2021

 • د
 • س
 • چ
 • پ
 • ج
 • ش
 • ی
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30

اردیبهشت 2021

 • د
 • س
 • چ
 • پ
 • ج
 • ش
 • ی
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
0 بزرگسال
سایز
قیمت
امکانات
ویژگی ها

مقایسه اقامتگاه ها

مقایسه کنید